O nás

Společnost Grey s.r.o. byla založena na podzim roku 2012.

Zakladatelem společnosti je dlouholetý profesní specialista Ing.Václav Šedivý, se širokými zkušenostmi v oboru stavebních izolací. Navazuje na své působení ze Stavebních izolací s.p. a následně 18 let ve společnosti ELEFANT-PRAHA s.r.o. jako společník a jednatel.
Ve své činnosti se naše firma soustředí na stavební izolace a v tomto segmentu nabízíme svým zákazníkům komplexní služby.

Naším cílem je rovněž 100% kvalita odvedených prací a vstřícnost vůči zákazníkovi.

Posláním firmy je v plné míře uspokojit potřeby zákazníků při rostoucím vylepšování našich služeb a využívání nejnovějších technologií, zejména v oblasti stavebních izolací. Jsme spolehlivým partnerem pro naše zákazníky a nebráníme se inovacím.

Mnoholeté profesní zkušenosti zúročujeme v nabídce a realizaci služeb v oblasti hydroizolací, izolací spodní stavby, realizace foliových bazénů a jezírek.

Spojením individuálního přístupu, prověřených postupů, nejmodernějších technologií a především letitých zkušeností dosahujeme maximální spokojenosti našich zákazníků.

Výhodou pro Vás je i naše spolupráce s partnery z blízkých oborů, kde jsme schopni realizovat jak zakázky od soukromých investorů tak i o zakázky většího rozsahu.

Filozofie naší firmy je již od začátku založena na kvalitě, profesionalitě, zkušenosti a spolehlivosti.

Mezi firemními zaměstnanci jsou výhradně proškolení pracovníci s profesionálním přístupem a bohatými zkušenostmi, kladoucí důraz zejména na technické provedení, dodržení daných parametrů, na kvalitu a záruku, čímž je výsledkem úspora investic a maximální spokojenost zákazníka.

Od roku 2019 jsme členy Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů.

Grey s.r.o.